Jasný cíl

 

Máme jasný plán!  Pomáhat lidem v krizových situacích! A že jich není zrovna málo! Dnes a denně se setkáváme v psychologické poradně Praha s lidmi, kteří trpí vztahovými problémy, s lidmi, kteří se vyrovnávají se ztrátou zaměstnání, nebo jsou oběťmi trestného činu. Tam je samozřejmě vždy akutní pomoc na místě!

Psychologická pomoc

Nemoci duše jsou různého původu! Někdo má za sebou těžkou životní zkušenost, někdo ztratil blízkého člověka a dalšímu prostě jenom nevyšel vztah. Každý reagujeme na stejnou záležitost odlišně. Duše, ač fyzicky nehmatatelná, dokáže potrápit a pořádně zamíchat se životem! Není náhodou, že duševní poruchy jsou často spouštěčem právě pro mnoho dalších onemocnění. Těžko radit někomu, kde není přesvědčen o míře svého postižení! Ideální je diskrétní terapie, kde se bez zbytečného vyptávání a nepříjemných otázek můžete v klidu zeptat na to, co vás zajímá! S psychologem Praha máte vynikající možnost, jak například přijít na kloub všem vašim problémům, či jiným životním úskalím!

Stačí málo

A problém se objeví u každého! Někdy vlastním přičiněním, někdy jsme jen němí diváci, kteří přihlížejí špatně napsané frašce! Bohužel život je mnohdy nemilosrdný a může nám přichystat lecjakou horkou chvilku! Výhodou je vědět, že existuje odborná pomocná ruka emdr terapeuta, která pomůže! Nedejte na nesmyslné řeči okolí, že jste blázen a přijďte si raději promluvit přímo s námi!
Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.